MTSW-103-08-L-D-306
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTSW-103-08-L-D-306
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 6POS .100" TH DUAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MTSW-103-08-L-D-306ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTSW-103-08-L-D-306 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN HEADER 6POS .100" TH DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Flex Stack, MTSW Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra 0.530" (13.46mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyester, Glass Filled Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.124" (3.15mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.306" (7.77mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -