MMS-120-01-F-SH
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMS-120-01-F-SH
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM SOCKET STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MMS-120-01-F-SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMS-120-01-F-SH fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 18579 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MMS
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Uneko balorazioa 3.9A per Contact
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm)