MMS-115-01-L-DV
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
MMS-115-01-L-DV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMS-115-01-L-DV
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 2MM 30POS DL VERT PCB
Fitxak: 1.MMS-115-01-L-DV.pdf2.MMS-115-01-L-DV.pdf3.MMS-115-01-L-DV.pdf4.MMS-115-01-L-DV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MMS-115-01-L-DVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMS-115-01-L-DV fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN RCPT 2MM 30POS DL VERT PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MMS
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak SAM1228-15
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.175" (4.45mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 3.9A per Contact Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -