IPD1-10-S-K-M
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
IPD1-10-S-K-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPD1-10-S-K-M
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena MINI-POWER CONNECTOR
Fitxak: 1.IPD1-10-S-K-M.pdf2.IPD1-10-S-K-M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IPD1-10-S-K-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPD1-10-S-K-M fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena MINI-POWER CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34668 pcs Datuen fitxa 1.IPD1-10-S-K-M.pdf2.IPD1-10-S-K-M.pdf
Series Mini Mate® IPD1 Errenkada tartea -
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Pick and Place, Polarizing Key Mota atxikitzea Latch Lock
Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm) Harremanetarako mota Female Socket