HTSW-101-23-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTSW-101-23-F-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .025'' SQ. TERMINAL STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HTSW-101-23-F-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTSW-101-23-F-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025'' SQ. TERMINAL STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 430209 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series HTSW Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.445" (11.30mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 2 position
Uneko balorazioa Varies by Wire Gauge Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)