HMTSW-101-07-T-S-024
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HMTSW-101-07-T-S-024
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HMTSW-101-07-T-S-024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HMTSW-101-07-T-S-024 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 843417 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Flex Stack, HMTSW Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.430" (10.92mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 1 position
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.306" (7.77mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.024" (0.61mm)