FSI-140-10-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSI-140-10-S-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FSI-140-10-S-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSI-140-10-S-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8193 pcs Datuen fitxa
Series FSI Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 80 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 80 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)