FSI-135-10-L-D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSI-135-10-L-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FSI-135-10-L-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSI-135-10-L-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11011 pcs Datuen fitxa
Series FSI Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 70 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 70 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Produktu erlazionatuak
FSI-135-06-L-D-TR
FSI-135-06-L-D-TR
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Stockean: 13947 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-135-06-L-D-P-TR
FSI-135-06-L-D-P-TR
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 12491 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-135-10-L-D-AB-P
FSI-135-10-L-D-AB-P
FSI-135-06-L-S
FSI-135-06-L-S
FSI-135-10-L-D-AB
FSI-135-10-L-D-AB
FSI-135-06-L-D-P
FSI-135-06-L-D-P
FSI-135-10-L-D-AD
FSI-135-10-L-D-AD
FSI-135-10-L-D-AB-P-TR
FSI-135-10-L-D-AB-P-TR
FSI-135-06-L-S-AD-WT
FSI-135-06-L-S-AD-WT
FSI-135-10-L-D-AB-TR
FSI-135-10-L-D-AB-TR
FSI-135-10-L-D-AD-P
FSI-135-10-L-D-AD-P