FSI-130-10-S-D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSI-130-10-S-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FSI-130-10-S-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSI-130-10-S-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10925 pcs Datuen fitxa
Series FSI Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 60 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 60 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Produktu erlazionatuak
FSI-130-10-L-S-M
FSI-130-10-L-S-M
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Stockean: 11203 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-130-10-L-S-WT
FSI-130-10-L-S-WT
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 18780 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-130-10-S-D-M-AD-P-TR
FSI-130-10-S-D-M-AD-P-TR
FSI-130-10-S-D-E-AD
FSI-130-10-S-D-E-AD