FSI-130-10-L-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSI-130-10-L-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FSI-130-10-L-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSI-130-10-L-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12522 pcs Datuen fitxa
Series FSI Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 60 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 60 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Stacking Compression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FSI-130-06-S-D-E-AD
FSI-130-06-S-D-E-AD
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Stockean: 9594 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-130-06-L-S-WT
FSI-130-06-L-S-WT
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 14173 pcs
Deskarga:
RFQ
FSI-130-10-L-D-AD-P
FSI-130-10-L-D-AD-P
FSI-130-10-L-D-AB-P-TR
FSI-130-10-L-D-AB-P-TR
FSI-130-06-S-D-AD
FSI-130-06-S-D-AD
FSI-130-10-L-D-AD
FSI-130-10-L-D-AD
Deskarga: FSI-130-10-L-D-AD.pdf
FSI-130-10-L-D-AD-P-TR
FSI-130-10-L-D-AD-P-TR
FSI-130-10-L-D-AB-P
FSI-130-10-L-D-AB-P
FSI-130-10-L-D-AT-P
FSI-130-10-L-D-AT-P