FLE-127-01-GF-DV-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FLE-127-01-GF-DV-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLE-127-01-GF-DV-P
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050 MICRO STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLE-127-01-GF-DV-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLE-127-01-GF-DV-P fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050 MICRO STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14036 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series FLE
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 54 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.172" (4.37mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 54 Position Receptacle Connector Surface Mount
Uneko balorazioa 2A per Contact Harremanetarako mota Female Socket