FHP-18-01-TM-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHP-18-01-TM-S
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FHP-18-01-TM-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHP-18-01-TM-S fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12910 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series FHP
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.156" (3.96mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.350" (8.89mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Receptacle Connector Through Hole
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.102" (2.60mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -