FC1-22-01-T-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC1-22-01-T-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Mezua
FC1-22-01-T-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC1-22-01-T-LC fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50331 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series FC1 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Surface Mount
Kontseiluko goian 0.204" (5.18mm) Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Board Lock FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 22 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Uneko balorazioa 2A per Contact