FC1-19-02-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC1-19-02-T
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Mezua
FC1-19-02-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC1-19-02-T fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67850 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series FC1 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Kontseiluko goian - Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Solder Retention FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 19 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 2A per Contact
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore / Kontaktu mota Contacts, Top and Bottom
Kable mota - Ekintza materiala -
Aktiboen kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FC1-19-L1-T-LC
FC1-19-L1-T-LC
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Stockean: 55150 pcs
Deskarga:
RFQ
FC1-19-02-T-WT
FC1-19-02-T-WT
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 49057 pcs
Deskarga:
RFQ
FC1-19-01-T-TR
FC1-19-01-T-TR
FC1-19-02-T-WT-TR
FC1-19-02-T-WT-TR