FC1-18-L1-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC1-18-L1-T
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Mezua
FC1-18-L1-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC1-18-L1-T fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77524 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series FC1 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Surface Mount
Kontseiluko goian 0.204" (5.18mm) Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Low Insertion Force (LIF), Solder Retention FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 18 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Uneko balorazioa 2A per Contact
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore / Kontaktu mota Contacts, Vertical, 2 Sided
Kable mota - Ekintza materiala -
Aktiboen kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FC1-18-L1-T-TR
FC1-18-L1-T-TR
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR