FC1-16-L1-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC1-16-L1-T
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FC1-16-L1-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC1-16-L1-T fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76447 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series FC1 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Akoplatu zikloak 25 Materialaren sueztasuna baloratzea -
Blokeatu eginbidea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Etxebizitza kolorea Black
Kontseiluko goian 0.204" (5.18mm) Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Low Insertion Force (LIF), Solder Retention FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 16 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Uneko balorazioa 2A per Contact
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore / Kontaktu mota Contacts, Vertical, 2 Sided
Kable mota - Ekintza materiala -
Aktiboen kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FC1-16-02-T-WT
FC1-16-02-T-WT
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Stockean: 46976 pcs
Deskarga:
RFQ
FC1-16-01-T-TR
FC1-16-01-T-TR
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 76365 pcs
Deskarga:
RFQ
FC1-16-L1-T-LC
FC1-16-L1-T-LC