EW-18-09-T-S-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EW-18-09-T-S-252
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .025" BOARD SPACERS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EW-18-09-T-S-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EW-18-09-T-S-252 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78021 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series Flex Stack, EW
Errenkada tartea - Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.330" (8.382mm) Luzera - Pila altuera 0.252" (6.400mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.148" (3.759mm) Luzera - Pin orokorra 0.730" (18.542mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 18 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole