EW-14-10-L-D-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EW-14-10-L-D-252
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .025" BOARD SPACERS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EW-14-10-L-D-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EW-14-10-L-D-252 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35159 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series Flex Stack, EW
Errenkada tartea 0.100" (2.54mm) Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 28 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.330" (8.382mm) Luzera - Pila altuera 0.252" (6.400mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.248" (6.300mm) Luzera - Pin orokorra 0.830" (21.082mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 28 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole