ESD-127-T-25
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD-127-T-25
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena ELEVATED SOCKET STRIPS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ESD-127-T-25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD-127-T-25 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena ELEVATED SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7146 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series ESD
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 54 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.500" (12.70mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 54 Position Elevated Socket Connector Through Hole
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Harremanetarako luzera - Post 0.165" (4.19mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -