ESD-114-T-28
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD-114-T-28
  • Mezua
ESD-114-T-28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD-114-T-28 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena ELEVATED SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11694 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series ESD
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 28 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.300" (7.62mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 28 Position Elevated Socket Connector Through Hole
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Harremanetarako luzera - Post 0.365" (9.27mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -