EHT-120-01-T-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-T-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EHT-120-01-T-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena 2MM EJECTOR HEADER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
EHT-120-01-T-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EHT-120-01-T-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena 2MM EJECTOR HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17816 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EHT Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 40 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.370" (9.40mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.114" (2.90mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.120" (3.05mm)