EHT-120-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-S-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EHT-120-01-S-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2MM 40POS T/H GOLD
Fitxak: 1.EHT-120-01-S-D.pdf2.EHT-120-01-S-D.pdf3.EHT-120-01-S-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EHT-120-01-S-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EHT-120-01-S-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN HEADER 2MM 40POS T/H GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EHT Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak EHT12001SD
SAM8560
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.370" (9.40mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.114" (2.90mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.120" (3.05mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EHT-120-01-S-D-04
EHT-120-01-S-D-04
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM EJECTOR HEADER
Stockean: 5973 pcs
Deskarga:
RFQ
EHT-120-01-L-D-SM-SR
EHT-120-01-L-D-SM-SR
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
Stockean: 8140 pcs
Deskarga:
RFQ
EHT-120-01-L-D-SM-SR-P
EHT-120-01-L-D-SM-SR-P
EHT-120-01-S-D-05
EHT-120-01-S-D-05
EHT-120-01-S-D-02
EHT-120-01-S-D-02
EHT-120-01-S-D-01
EHT-120-01-S-D-01
EHT-120-01-L-D-SR
EHT-120-01-L-D-SR
EHT-120-01-S-D-03
EHT-120-01-S-D-03
EHT-120-01-L-D-SM-TR
EHT-120-01-L-D-SM-TR
EHT-120-01-S-D-06
EHT-120-01-S-D-06
EHT-120-01-LM-D
EHT-120-01-LM-D