DWM-22-59-G-S-252
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DWM-22-59-G-S-252
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050" BOARD SPACERS
Fitxak: 1.DWM-22-59-G-S-252.pdf2.DWM-22-59-G-S-252.pdf
  • Mezua
DWM-22-59-G-S-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DWM-22-59-G-S-252 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17960 pcs Datuen fitxa 1.DWM-22-59-G-S-252.pdf2.DWM-22-59-G-S-252.pdf
Bukaera Solder Series Flex Stack, DWM
Errenkada tartea - Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.120" (3.048mm) Luzera - Pila altuera 0.252" (6.400mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.383" (9.728mm) Luzera - Pin orokorra 0.755" (19.177mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 22 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole