DWM-10-01-S-D-252
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DWM-10-01-S-D-252
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050" BOARD SPACERS
Fitxak: 1.DWM-10-01-S-D-252.pdf2.DWM-10-01-S-D-252.pdf
  • Mezua
DWM-10-01-S-D-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DWM-10-01-S-D-252 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33481 pcs Datuen fitxa 1.DWM-10-01-S-D-252.pdf2.DWM-10-01-S-D-252.pdf
Bukaera Solder Series Flex Stack, DWM
Errenkada tartea 0.100" (2.54mm) Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.120" (3.048mm) Luzera - Pila altuera 0.252" (6.400mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.078" (1.981mm) Luzera - Pin orokorra 0.450" (11.430mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole