DWM-08-58-S-D-577
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DWM-08-58-S-D-577
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .050" BOARD SPACERS
Fitxak: 1.DWM-08-58-S-D-577.pdf2.DWM-08-58-S-D-577.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DWM-08-58-S-D-577ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DWM-08-58-S-D-577 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .050" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31876 pcs Datuen fitxa 1.DWM-08-58-S-D-577.pdf2.DWM-08-58-S-D-577.pdf
Bukaera Solder Series Flex Stack, DWM
Errenkada tartea 0.100" (2.54mm) Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.120" (3.048mm) Luzera - Pila altuera 0.577" (14.656mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.008" (0.203mm) Luzera - Pin orokorra 0.705" (17.907mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole