DW-10-08-T-S-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DW-10-08-T-S-252
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .025" BOARD SPACERS
Fitxak: 1.DW-10-08-T-S-252.pdf2.DW-10-08-T-S-252.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DW-10-08-T-S-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DW-10-08-T-S-252 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .025" BOARD SPACERS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126758 pcs Datuen fitxa 1.DW-10-08-T-S-252.pdf2.DW-10-08-T-S-252.pdf
Bukaera Solder Series Flex Stack, DW
Errenkada tartea - Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.110" (2.794mm) Luzera - Pila altuera 0.252" (6.400mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.168" (4.267mm) Luzera - Pin orokorra 0.530" (13.462mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole