BTH-050-01-F-D-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTH-050-01-F-D-K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTH-050-01-F-D-K
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .5MM DOUBLE ROW TERMINAL ASSEMBL
Fitxak: 1.BTH-050-01-F-D-K.pdf2.BTH-050-01-F-D-K.pdf3.BTH-050-01-F-D-K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BTH-050-01-F-D-Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTH-050-01-F-D-K fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .5MM DOUBLE ROW TERMINAL ASSEMBL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series BTH Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 5mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.168" (4.27mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold