BSE-080-01-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-F-D-LC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSE-080-01-F-D-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
BSE-080-01-F-D-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSE-080-01-F-D-LC fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15667 pcs Datuen fitxa
Series BSE Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 160 Muntaketa mota Surface Mount
Altzairu pilatuak estaltzea 5mm, 8mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.128" (3.25mm) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash