BBS-125-G-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBS-125-G-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BBS-125-G-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena INTERCONNECT STRIPS
Fitxak: 1.BBS-125-G-D.pdf2.BBS-125-G-D.pdf3.BBS-125-G-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BBS-125-G-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BBS-125-G-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena INTERCONNECT STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9060 pcs Datuen fitxa 1.BBS-125-G-D.pdf2.BBS-125-G-D.pdf3.BBS-125-G-D.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series BBS Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra 1.085" (27.56mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.835" (21.21mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala -
Harremanetarako luzera - Post 0.125" (3.18mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.125" (3.18mm)