BBL-105-T-E
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBL-105-T-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BBL-105-T-E
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER LOPRO 5POS .100 TIN
Fitxak: 1.BBL-105-T-E.pdf2.BBL-105-T-E.pdf3.BBL-105-T-E.pdf
  • Mezua
BBL-105-T-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BBL-105-T-E fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN HEADER LOPRO 5POS .100 TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5787 pcs Datuen fitxa 1.BBL-105-T-E.pdf2.BBL-105-T-E.pdf3.BBL-105-T-E.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series BBL Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.300" (7.62mm) Beste izenak SAM1002-05
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.070" (1.78mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 5 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala -
Harremanetarako luzera - Post 0.125" (3.18mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.105" (2.67mm)