BBD-125-G-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBD-125-G-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BBD-125-G-D
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena INTERCONNECT STRIPS
Fitxak: 1.BBD-125-G-D.pdf2.BBD-125-G-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BBD-125-G-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BBD-125-G-D fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena INTERCONNECT STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4740 pcs Datuen fitxa 1.BBD-125-G-D.pdf2.BBD-125-G-D.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series BBD Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra 1.085" (27.56mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyester, Glass Filled Isolamendu altuera 0.835" (21.21mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa -
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Circular
Harremanetarako materiala - Harremanetarako luzera - Post 0.125" (3.18mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.125" (3.18mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 50.0µin (1.27µm)