SL-LA7012502US
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL-LA7012502US
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED
Fitxak: SL-LA7012502US.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SL-LA7012502USren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL-LA7012502US fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2783 pcs Datuen fitxa SL-LA7012502US.pdf
Tentsioa - Irteera 18 ~ 36 V Tentsioa - Sarrera (min) 100VAC
Tentsioa - Input (Max) 277VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.77" L x 1.67" W x 1.36" H (172mm x 42.5mm x 34.5mm) Series -
balorazio IP67 Energia (Watts) 25W
Beste izenak 1510-1696 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
dimming Analog Deskribapen zehatza 700mA 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak cURus