SI-B8V09B280WW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8V09B280WW
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED MODULE LT-R286A 3000K RECT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
SI-B8V09B280WWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8V09B280WW fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED MODULE LT-R286A 3000K RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13404 pcs Datuen fitxa
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 32.3V
Angeluen ikuspegia 115° Mota LED Module
Tenperatura - Test 50°C Tamaina / dimentsioa 280.00mm L x 55.00mm W
Series LT-R286A Packaging Tray
Beste izenak 1510-1646 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 153 lm/W Argiaren emisioaren azalera (LES) -
Lente mota Flat Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 7.4mm Flux @ Current / Temperature - Test 1433 lm (1290 lm ~ 11575 lm)
Uneko - Test 290mA Uneko - Geh 540mA