SI-B8R201560WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8R201560WW
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED MOD 5000K 2800LM 80CRI
Fitxak: SI-B8R201560WW.pdf
  • Mezua
SI-B8R201560WWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8R201560WW fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED MOD 5000K 2800LM 80CRI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6311 pcs Datuen fitxa SI-B8R201560WW.pdf
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 68V
Angeluen ikuspegia - Mota LED Module
Tenperatura - Test 50°C Tamaina / dimentsioa 560.00mm L x 24.00mm W
Series LT-H562A Packaging Box
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 137 lm/W
Argiaren emisioaren azalera (LES) - Lente mota Flat
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 2785 lm (Typ) Ezaugarriak With Connector
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-H562A White, Cool Linear Light Strip Uneko - Test 300mA
Uneko - Geh 360mA konfigurazioa Linear Light Strip