SI-B8R141560LD
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R141560LD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8R141560LD
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED SLIM 5000K 2290LM FRONT WIRE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
224 pcs
448 pcs
672 pcs
1120 pcs
  • Mezua
SI-B8R141560LDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8R141560LD fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED SLIM 5000K 2290LM FRONT WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6226 pcs Datuen fitxa
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 35.2V
Angeluen ikuspegia 115° Mota LED Module
Tenperatura - Test 50°C Tamaina / dimentsioa 560.00mm L x 24.00mm W
Series LT-S562N Packaging Tray
Beste izenak 1510-1366
SI-B8R141560LD-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 163 lm/W Argiaren emisioaren azalera (LES) -
Lente mota Flat Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 5.80mm Flux @ Current / Temperature - Test 2290 lm (Typ)
Uneko - Test 400mA Uneko - Geh 720mA