SI-B8R082280WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8R082280WW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8R082280WW
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED MOD LTE284A COOL WHITE STRIP
Fitxak:
  • Mezua
SI-B8R082280WWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8R082280WW fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED MOD LTE284A COOL WHITE STRIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4256 pcs Datuen fitxa
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 12.1V
Angeluen ikuspegia 115° Mota LED Module
Tenperatura - Test 45°C Tamaina / dimentsioa 280.00mm L x 40.00mm W
Series LT-E284A Packaging Tray
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 129 lm/W
Argiaren emisioaren azalera (LES) - Lente mota Flat
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.60mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1090 lm (Typ) Ezaugarriak With Connector
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-E284A White, Cool Linear Light Strip Uneko - Test 700mA
Uneko - Geh 750mA konfigurazioa Linear Light Strip