VNW50N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNW50N04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNW50N04
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 42V 50A TO-247
Fitxak: VNW50N04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
VNW50N04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNW50N04 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 42V 50A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16699 pcs Datuen fitxa VNW50N04.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 35V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 12 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-3320-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak - Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 35A Oinarriaren zati kopurua VNW50N