VNQ5E250AJTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ5E250AJTR-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNQ5E250AJTR-E
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16
Fitxak: VNQ5E250AJTR-E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
VNQ5E250AJTR-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNQ5E250AJTR-E fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93801 pcs Datuen fitxa VNQ5E250AJTR-E.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 4 V ~ 28 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea PowerSSO-16
Series VIPower™ Rds On (Tip) 250 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-PowerFSOP (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Irteera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak Auto Restart
Errua babestea Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Uneko - Irteera (Max) 3.5A