VNH2SP30-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNH2SP30-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNH2SP30-E
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Fitxak: VNH2SP30-E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
435 pcs
  • Mezua
VNH2SP30-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNH2SP30-E fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12911 pcs Datuen fitxa VNH2SP30-E.pdf
Tentsioa - hornidura 5.5 V ~ 16 V Tentsioa - Karga 5.5 V ~ 16 V
Teknologia Power MOSFET Hornitzaileen gailuen paketea MultiPowerSO-30
Urratsa Ebazpena - Series STripFET™, VIPower™
Packaging Tube Pakete / kasua 30-MPSO, MultiPowerSO
Irteerako konfigurazioa Half Bridge (2) Beste izenak 497-4500-5
VNH2SP30
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Motor mota - Stepper - Motor mota - AC, DC Brushed DC
Interface PWM Funtzio Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Deskribapen zehatza Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30 Uneko - Irteera 30A