VND10BSP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10BSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VND10BSP
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
Fitxak: VND10BSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
VND10BSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VND10BSP fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26692 pcs Datuen fitxa VND10BSP.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 6 V ~ 26 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea 10-PowerSO
Series - Rds On (Tip) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Irteera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak Status Flag
Errua babestea Open Load Detect, Over Temperature Uneko - Irteera (Max) 3.4A
Oinarriaren zati kopurua VND10B
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VND10B(011Y)
VND10B(011Y)
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC SMART PWR SSR 2CH PENTAWATT-5
Stockean: 48702 pcs
Deskarga: VND10B(011Y).pdf
RFQ
VND10N06
VND10N06
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
Stockean: 115377 pcs
Deskarga: VND10N06.pdf
RFQ
VND10N06-1
VND10N06-1
deskribapena: MOSFET POWER 60V 10A IPAK