VNB49N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB49N04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNB49N04
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET POWER 42V 49A D2PAK
Fitxak: VNB49N04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VNB49N04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNB49N04 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET POWER 42V 49A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34857 pcs Datuen fitxa VNB49N04.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 33V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 40 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak Status Flag
Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Uneko - Irteera (Max) 28A