TPA240RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA240RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPA240RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Fitxak: TPA240RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
TPA240RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPA240RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342844 pcs Datuen fitxa TPA240RL.pdf
Tentsioa - Off egoera 240V Tentsioa - Breakover 320V
Series TPA, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TPA21CCGRA0
TPA21CCGRA0
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH PUSH 2XSPST 0.4VA 20V
Stockean: 12609 pcs
Deskarga: TPA21CCGRA0.pdf
RFQ
TPA21FFGPC004
TPA21FFGPC004
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Stockean: 11833 pcs
Deskarga: TPA21FFGPC004.pdf
RFQ
TPA270
TPA270
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: THYRISTOR 270V 150A DO15
Deskarga: TPA270.pdf
TPA220RL
TPA220RL
deskribapena: TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Deskarga: TPA220RL.pdf
TPA220
TPA220
deskribapena: THYRISTOR 220V 150A DO15