TPA200RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA200RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPA200RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 200V 150A DO15
Fitxak: TPA200RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TPA200RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPA200RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 200V 150A DO15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146643 pcs Datuen fitxa TPA200RL.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Breakover 267V
Series TPA, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Beste izenak 497-8069-1
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 25pF