TPA180RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA180RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPA180RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL TVS 180V BIDIR DO-15
Fitxak: TPA180RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
TPA180RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPA180RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL TVS 180V BIDIR DO-15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300612 pcs Datuen fitxa TPA180RL.pdf
Tentsioa - Off egoera 180V Tentsioa - Breakover 240V
Series TPA, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF