TPA100RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TPA100RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPA100RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
Fitxak: TPA100RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
TPA100RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPA100RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359391 pcs Datuen fitxa TPA100RL.pdf
Tentsioa - Off egoera 100V Tentsioa - Breakover 133V
Series TPA, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 35pF