THBT27011D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT27011D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THBT27011D
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
Fitxak: THBT27011D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
THBT27011Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THBT27011D fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114493 pcs Datuen fitxa THBT27011D.pdf
Tentsioa - Off egoera 270V Tentsioa - Breakover 380V
Series THBT, TRISIL™ Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Elementuen kopurua 3
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 80pF