T810-600G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-600G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T810-600G
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 8A D2PAK
Fitxak: T810-600G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T810-600Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T810-600G fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 8A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144231 pcs Datuen fitxa T810-600G.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-3560-5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount D2PAK Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 84A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA konfigurazioa Single