T620-600W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T620-600W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T620-600W
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT
Fitxak: T620-600W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T620-600Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T620-600W fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147717 pcs Datuen fitxa T620-600W.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea ISOWATT220AB
Series Snubberless™ Packaging Tube
Pakete / kasua ISOWATT220AB-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole ISOWATT220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 84A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 20mA