STW90NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW90NF20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW90NF20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 83A TO-247
Fitxak: STW90NF20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW90NF20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW90NF20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 83A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23287 pcs Datuen fitxa STW90NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 45A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-8464-5
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5736pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 164nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 83A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 83A (Tc)