STW80NF55-08
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW80NF55-08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW80NF55-08
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A TO-247
Fitxak: STW80NF55-08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW80NF55-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW80NF55-08 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39514 pcs Datuen fitxa STW80NF55-08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3850pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V Deskribapen zehatza N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)